O mnie

Jestem psychologiem, absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyłam specjalistyczne, atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, 4letnie szkolenie w zakresie psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, uzyskując stosowne uprawnienia do prowadzenia psychoterapii.

Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów.

Pracuje zgodnie z Kodeksem Etycznym tych Towarzystw.

Doświadczenie zawodowe w zakresie psychologii klinicznej i psychoterapii zdobywałam obywając staże m.in w Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Odzywiania „Dąbrówka” w Gliwicach oraz na całodobowym Oddziale Psychiatrycznym Ogólnym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej.

W latach 2005 – 2012 pracowałam na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu a także w Poradni Zdrowia Psychicznego w Zabrzu. Od 2011 – 2018 pracowałam w Poradni Zdrowia Psychicznego i Poradni Leczenia Nerwic CZP „Feniks ” w Gliwicach.

Aktualnie pracuję W CZP „Feniks” w Katowicach gdzie zajmuje się diagnostyką, wsparciem a także prowadzeniem psychoterapii grupowej na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym oraz psychoterapią indywidualną i diagnostyką psychologiczną w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego i Zespołu Leczenia Środowiskowego.

Prowadzę psychoterapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym. W gabinecie prywatnym w szczególności zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych z zaburzeniami nerwicowymi (lękowymi), depresją i zaburzeniami osobowości.